Arama Motoru Optimizasyonu

Web Sitelerinizi Hedeflenen Anahtar Kelimelerde Üst Sıralara Taşıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Sitelerinizi Hedeflenen Anahtar Kelimelerde Üst Sıralara Taşıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Şirketlerin ürün veya hizmetlerinin internette tanıtılmasını amaçlayan web sitelerini ilgili aramalarda üst sıraya çıkarıyoruz. Ayrıca kurumsal SEO hizmetimizle firmaların marka itibarını da koruyor ve markayla ilgili tüm aramalarda kendi web sitelerinin ilk sırada çıkması için SEO çalışması yürütüyoruz.

İçerik Güncelleme;
Kurumsal web sitelerin içeriklerini dil bilgisi kurallarına göre revize ediyor ve bu düzenlemeleri yaparken içeriğin SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Ziyaret Oranı;
Yaptığımız kurumsal SEO çalışmalarında dönüşüm oranlarının yüksek olması ve web sitesini ziyarete den kişilerin firma ile iletişime geçmesini hedefliyoruz.

Gerçek Zamanlı Bilgiler;
Firma yetkililerine potansiyel müşterilerini tanımaları için belli periyotlarda gerçek zamanlı analitik veriler çıkarıyor ve ayrıntılı bir şekilde raporluyoruz.

Sosyal Ağ Düzenlemesi;
Kurumsal SEO hizmeti kapsamında firmanın sosyal ağlarını düzenliyor ve müşteri portföyünün bu ağları ziyaret etmesinin önündeki engelleri kaldırıyoruz.

Pazarlama Taktikleri;
SEO çalışmamızın yanı sıra firmalara piyasa ve rakip analizleri yapıyor, bu sonuçlar ışığında ürün ve hizmetlerin satılmasına yönelik pazarlama taktikleri veriyoruz.

Hızlı Sonuca Ulaşma;
Kurumsal SEO hizmetimiz ile çok hızlı sonuçlar alıyoruz. Bu sayede yapılan SEO ve diğer işlemlerin faydasını kısa sürede hissettiriyoruz.

İçerik Stratejisi;
Şirketlerin SEO çalışmasını üstlenerek sadece web sitesinin ilgili aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlamıyor, aynı zamanda web sitenizin içerik stratejini oluşturuyoruz.