Your corporate identity is your colors, logo and style
that represent your company in all environments.

Your corporate identity is your colors, logo and style that represent your company in all environments.

When you create a corporate identity in styles and colors suitable for your industry, your company becomes more memorable in a digital environment.

From a small business card that you will hand out in customer meetings, to the product catalog that you will leave, to the mail signature that you will use in email correspondence, the colors that you will use on your website, many elements are actually part of your corporate identity.

Our experienced design team has been involved in the stages of building corporate identity for many different sectors. We are always excited to make use of this experience for new brands and new sectors.

At this point, we are here to benefit from our expertise and share your brand excitement.

Some of Our Corporate Identity Design Works

Kurumsal Kimlik Tasarımı Süreçlerimiz

Kurumsal kimlik tasarımı sürecimizin temeli analizdir. Markanızı, beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinleriz. Ardından sektörüzün analizini yaparak en doğru planlamayı yaparız.

Markanıza özel kurumsal kimlik tasarımını, kurumsal renklerinizi ve kullanım standartlarının tasarımlarını hazırlarız.

Tasarımlarımızı size sunar ve istediğiniz revizeler olursa bu aşamada son halini gelmesini sağlarız.

Analiz

Kurumsal kimlik tasarımı sürecimizin temeli analizdir. Markanızı, beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinleriz. Ardından sektörüzün analizini yaparak en doğru planlamayı yaparız.

Tasarım

Markanıza özel kurumsal kimlik tasarımını, kurumsal renklerinizi ve kullanım standartlarının tasarımlarını hazırlarız.

Sunum

Tasarımlarımızı size sunar ve istediğiniz revizeler olursa bu aşamada son halini gelmesini sağlarız.

Sık Sorulan Kurumsal Kimlik Tasarımı Soruları

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarıyla ilgili aklınıza gelebilecek bazı sorulara cevap vermek istedik.
Çalışacağınız firmayı seçmeden önce müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Kurumsal kimlik tasarımı logonuzdan ve kurumsal renklerinizden başlayarak, ihtiyaç duyduğunuz kartvizit, antetli, fatura, araç, tabela, personel isimliği gibi tüm kurumsal metaryellerin markanıza özel olarak tasarımını kapsamaktadır.

Kurumsal kimlik tasarımı süreçlerimiz; analiz, tasarım ve sunum olmak üzere 3 temel adımdan oluşmaktadır. Öncelikle sektörünüzü ve beklentilerinizi sizden dinliyor, sonra araştırma yapıyoruz. Araştırmamız doğrultusunda tasarım ekibimiz, size özel tasarımları hayata geçirmeye başlıyor. Tasarımlarımızı size sunuyoruz, eğer gerekiyorsa revizeleri yaparak size teslim ediyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı çalışması sonuçlandığında hem sunuma özel, hem baskıya özel formatlarda size teslim etmekteyiz. Bu formatlar AI, PDF, EPS formatlarıdır. Bunlar dışında özel talep edeceğiniz formatlarda da teslim etmemiz mümkündür.

Kurumsal kimlik tasarım hizmetimiz hizmetimiz sadece tasarım konusunu kapsamakla birlikte, tasarımın doğru ve kaliteli şekilde basılması için bir çok müşterimiz için baskı süreçlerini de yönetiyoruz. Dilerseniz bizden baskıya uygun formatta dosyaları alarak istediğiniz matbaada bastırabilir ya da bu süreci de bizim yönetmemizi talep edebilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları yapılacak çalışmanın detaylarına göre belirlenmektedir. Mevcutta logonuz olabilir, sadece kurumsal kimlik metaryellerine ihtiyacınız vardır. Ya da sadece logo isteyebilir, diğer kurumsal kimlik metaryellerine ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu doğrultuda öncelik olarak ihtiyaçlarınızı belirlemek gerekmektedir.

Kurumsal kimlik tasarımı yapım süreleri çalışmanın kapsamına göre farklılık göstermektedir. Kurumsal kimlik tasarımının ortalama yapım süresi 7 – 15 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Çalışacağınız kurumsal kimlik tasarımı firmasına karar vermeden önce mutlaka önceden yaptığı çalışmaları incelemenizi öneriyoruz. Bununla birlikte sözleşmeli çalışarak, karşınızda yasal bir firma olduğundan emin olmanız son derece önemlidir. Fiyat odaklı değil, yapılacak çalışma odaklı karar vermeniz, yapacağınız yatırımın olumlu geri dönüşlerini görmenizi sağlayacaktır.