Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads reklamlarında hedefleriniz ve bütçeniz doğrultusunda planlama yaparak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

İşinizi Büyüten Çözümler….

Ülke, şehir, doğru anahtar kelimeler ve reklam metinleriyle yapılandırma yaparak bütçenizi doğru kullanmanızı sağlıyoruz.

Çalışma sürecimiz içinde müşterilerinize farklı yaklaşım önerileriyle verimliliğinizi en üst seviyeye çıkartmak için katkıda bulunuyoruz.

Google’da işletmenizin ürün ve hizmetlerini arayan potansiyel müşterilerizin karşısına sizi çıkartalım ve satışlarınızı arttıralım!

Ziyaretçi yoksa ödeme de yok.

Google reklamlarıyla arama yapan kullanıcılar reklamınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiği zaman yada sizi aradığında ödeme yaparsınız. Kısacası; reklamınızdan sonuç aldığınızda para ödersiniz.

İstediğiniz bütçeyle başlayabilirsiniz.

Google reklamları için ne kadar bütçe ayıracağınıza siz karar verirsiniz. İşletme hedeflerinize uygun bir aylık bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi arttırın.

Yaptığınız yatırımın karşılığı ölçülebilirdir.

Google, geleneksel (dergi, gazete, radyo ve TV) reklam kanallarından farklı olarak, en net ve doğru şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sayede sizlere maliyet – geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi doğru yönetme imkanı sunmaktadır.

Google Ads (Adwords) Yönetimi Süreçlerimiz

Sık Sorulan Google Ads (Adwords) Soruları

Google Ads (Adwords) yönetimi çalışmalarıyla ilgili aklınıza gelebilecek bazı sorulara cevap vermek istedik.
Çalışacağınız firmayı seçmeden önce müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Google Ads (Adwords) reklamlarıyla hedef kitleniz ve hedef anahtar kelimelerinizden hareketle hazırlanan reklam kampanyaları doğrudan hedef müşterilerinize ulaşacaktır. Bununla birlikte de satışlarınızın artacaktır.

Hedef müşterilerinize görünür reklamlar oluşturacağımız için hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili iletişim talepleriniz artacaktır.

Sektörünüze ve hedeflerinize göre Google Ads (Adwords) reklam kampanya ihtiyaçları değişmektedir. Arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı, video reklam ağı gibi en yaygın ve etkili kampanya modellerinin firmanıza en uygununlarını kullanmaktayız.

Her ay sonu genel bir Google Ads (Adwords) raporlaması sunmaktayız. Bu raporlamada aylık tıklama sayısı, gösterim sayısı, tıklama başına ortalama maliyet, toplam bütçe gibi birçok bilgi yer almaktadır.

Google Ads (Adwords) yönetimi için belirli hizmet paketlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmet yönetim ücretini aylık olarak almaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bütçenizin en verimli kullanılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle reklam bütçenizden herhangi bir komisyon almıyoruz. Google’a ödemeleriniz direkt olarak sizin kredi kartınızdan yapılmakta ve Google Ads (Adwords) panelini tüm şeffaflığıyla görebilmektesiniz.

Tüm hizmetlerimiz gibi Google Ads (Adwords) yönetimi hizmetimizde de sözleşmeli çalışıyoruz. Sözleşme yapmamızın temel sebebi hizmet kapsamını net olarak belirlemektir. Google Ads (Adwords) reklam yönetimi hizmetlerinde sözleşmelerimiz en az 6 aylık yapılabilir.

Google Ads (Adwords) Blog