Marka Danışmanlığı

Doğru stratejileri ortaya koyarak A'dan Z'ye tüm konuları kapsayan marka danışmanlığı çözümlerimizle tanışın. Markanızı zirveye çıkarmak için buradayız.

360° Marka Danışmanlığı

A’dan Z’ye tüm markalaşma süreçlerinde profesyonel deneyimli ekibimiz ve yıllardır süren tecrübemiz ile markanızı zirveye çıkarmak için buradayız. Ürün ya da hizmetlerinizin kalitesine odaklanırken, markanızın nasıl görüneceğini ve tüm markalaşma yolculuğunu bize bırakın.

Bütünleşik Tanıtım Çözümleri

Marka danışmanlığının yanı sıra dijital pazarlama ajansı olmamızın avantajını sizin için kullanıyoruz. İhtiyacınız olabilecek kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım, sosyal medya yönetimi ve internet reklamları gibi tüm tanıtım ihtiyaçlarınızın tek noktadan çözülmesini sağlıyoruz.

Zirveye Birlikte Yol Alıyoruz

Amacımız işinizi sektörün zirvesinde konumlandırmaktır. Bunun için tüm gücümüzle ve heyecanımızla çalışıyoruz. Hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyoruz.

Marka Danışmanlığı Süreçlerimiz

Sık Sorulan Marka Danışmanlığı Soruları

Marka Danışmanlığı çalışmalarıyla ilgili aklınıza gelebilecek bazı sorulara cevap vermek istedik.
Çalışacağınız firmayı seçmeden önce müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Marka danışmanlığı, yeni bir marka / firma oluştururken ya da yeniden yapılanma sürecinizde hedeflenecek stratejiden başlayarak, logo, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım, sosyal medya danışmanlığı ve reklam planlamasına kadar bütünleşik ihtiyaç olan bütün konuların profesyonel bir şekilde planlamasını ve uygulamasını kapsamaktadır.

Marka danışmanlığı süreci; sektör ve hedef analiziyle başlar. Bu temelleri doğru belirledikten sonra planlara göre uygulama aşamalarına geçeriz. Süreci tamamen hedefleriniz belirlemektedir. Bu nedenle kesin bir süre tanımlamak doğru olmayacaktır.

Marka danışmanı, marka yolculuğunuzda fark edemeyeceğiniz detayları önemseyen ve profesyonel bakış açısıyla sizi yönlendirmeye çalışmaktadır.

Büyük olasılıkla içinde olduğunuz durumda fark etmekte zorlandığınız her türlü eksik ya da markanıza fayda sağlayacak durumda sizi doğru yönlendirmek amacındadır.

Firmanızla ilgili tüm riskler, avantajlar, fırsat ve tehlikelere karşı marka danışmanınız sayesinde analiz edilir. Bu analizler doğrultusunda doğru noktayı hedefleyerek hareket etmenizi sağlar.

Çalışacağınız marka danışmanlığı firmasına karar vermeden önce, firmanın referans çalışmalarını incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca tüm detayların yer aldığı bir sözleşmeyle çalışarak, karşınızda yasal bir firma olduğundan emin olmanız güvenle hareket etmenizi sağlayacaktır. Fiyat merkezli olmak yerine, yapılacak çalışmanın niteliği merkezli karar vermeniz, markanıza yapacağınız yatırımın olumlu geri dönüşlerini sağlayacaktır.

Marka danışmanlığı fiyatı yapılacak çalışmaların detaylarına göre belirlenmektedir. Bu nedenle öncelikle hedefleri belirlemek, bu doğrultuda yapılacaklar listesiyle fiyatlandırma yapmak gerekmektedir.

Marka Danışmanlığı Blog