Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımınız firmanızı tüm ortamlarda temsil
eden renkleriniz, logonuz ve çizginizdir.

Sektörünüze uygun çizgilerde ve renklerde bir kurumsal kimlik oluşturduğunuzda firmanız dijital ortamda daha akılda kalıcı olur.

Yapacağınız müşteri toplantılarında vereceğiniz ufak bir kartvizitten, bırakacağınız ürün kataloguna, mail yazışmalarında kullanacağınız mail imzanızdan, websitenizde kullanacağınız renklere kadar bir çok unsur aslında kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.

Deneyimli tasarım ekibimiz, farklı bir çok sektör için kurumsal kimlik yapılanma aşamalarında yer almıştır. Bu deneyimi yeni markalar, yeni sektörler için kullanmak bizi daima heyecanlandırır.

İşte bu noktada uzmanlığımızdan yararlanmanız, marka heyecanınıza ortak olmak için buradayız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Örneklerimiz

Kurumsal Kimlik Tasarımı Süreçlerimiz

Sık Sorulan Kurumsal Kimlik Tasarımı Soruları

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarıyla ilgili aklınıza gelebilecek bazı sorulara cevap vermek istedik. Çalışacağınız firmayı seçmeden önce müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Kurumsal kimlik tasarımı logonuzdan ve kurumsal renklerinizden başlayarak, ihtiyaç duyduğunuz kartvizit, antetli, fatura, araç, tabela, personel isimliği gibi tüm kurumsal metaryellerin markanıza özel olarak tasarımını kapsamaktadır.

Kurumsal kimlik tasarımı süreçlerimizanaliz, tasarım ve sunum olmak üzere 3 temel adımdan oluşmaktadır. Öncelikle sektörünüzü ve beklentilerinizi sizden dinliyor, sonra araştırma yapıyoruz. Araştırmamız doğrultusunda tasarım ekibimiz, size özel tasarımları hayata geçirmeye başlıyor. Tasarımlarımızı size sunuyoruz, eğer gerekiyorsa revizeleri yaparak size teslim ediyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı çalışması sonuçlandığında hem sunuma özel, hem baskıya özel formatlarda size teslim etmekteyiz. Bu formatlar AI, PDF, EPS formatlarıdır. Bunlar dışında özel talep edeceğiniz formatlarda da teslim etmemiz mümkündür.

Kurumsal kimlik tasarım hizmetimiz hizmetimiz sadece tasarım konusunu kapsamakla birlikte, tasarımın doğru ve kaliteli şekilde basılması için bir çok müşterimiz için baskı süreçlerini de yönetiyoruz. Dilerseniz bizden baskıya uygun formatta dosyaları alarak istediğiniz matbaada bastırabilir ya da bu süreci de bizim yönetmemizi talep edebilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları yapılacak çalışmanın detaylarına göre belirlenmektedir. Mevcutta logonuz olabilir, sadece kurumsal kimlik metaryellerine ihtiyacınız vardır. Ya da sadece logo isteyebilir, diğer kurumsal kimlik metaryellerine ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu doğrultuda öncelik olarak ihtiyaçlarınızı belirlemek gerekmektedir.

Kurumsal kimlik tasarımı yapım süreleri çalışmanın kapsamına göre farklılık göstermektedir. Kurumsal kimlik tasarımının ortalama yapım süresi 7 – 15 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Çalışacağınız kurumsal kimlik tasarımı firmasına karar vermeden önce mutlaka önceden yaptığı çalışmaları incelemenizi öneriyoruz. Bununla birlikte sözleşmeli çalışarak, karşınızda yasal bir firma olduğundan emin olmanız son derece önemlidir. Fiyat odaklı değil, yapılacak çalışma odaklı karar vermeniz, yapacağınız yatırımın olumlu geri dönüşlerini görmenizi sağlayacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Blog